Doprava

ZBOŽÍ ZASÍLÁME I DO CELÉHO SVĚTA

DOPRAVA NAD 3.000,- Kč je ZDARMA (pouze pro ČR)

OLIVÁČE.cz si uvědomují, že kvalitní, rychlá a spolehlivá doprava za rozumnou cenu je pro naše zákazníky důležitá.

CENY:

  • Osobní převzetí u nás v kanceláři/skladu (Ve stínu 192/1, Praha 10) – 0.00,- Kč. Zboží si může osobně převzít pouze Kupující, Kupující se musí dostatečně identifikovat (vztahuje se i na členy statutárního orgánu Podnikatele), a to předložením platného občanského průkazu či platného cestovního pasu (dále jen „Osobní odběr“).
  • Osobní převzetí na pobočce České pošty – 149.00,- Kč. Zboží si může osobně převzít pouze Kupující, Kupující se musí dostatečně identifikovat (vztahuje se i na členy statutárního orgánu Podnikatele), a to předložením platného občanského průkazu či platného cestovního pasu (dále jen „Osobní odběr na poště“).
  • Zboží je možno zaslat Kupujícímu Českou poštou (dále jen „Zásilka“). Zásilku lze realizovat toliko na území České republiky prostřednictvím balíků do maximální hmotnosti 7 kg. Cena Zásilky je 149,- Kč za každý balík při platbě na bankovní účet Prodávajícího nebo s přirážkou 50,- Kč při platbě na dobírku. Pokud Zásilka překročí hmotnost 7 kg, bude Zásilka rozdělena do více balíků a Kupujícímu bude účtována cena Zásilky za každý balík. Zásilky na Slovensko a do Polska jsou účtovány pouze při platbě předem na náš bankovní účet, případně přes platební terminál PayPal. Poštovné do těchto zemí je účtováno ve výši 399,- Kč.
  • Zboží bude Kupujícímu odesláno nejpozději do 7 pracovních dnů ode dne přijetí Objednávky (dále jen „Lhůta“); Prodávající si vyhrazuje právo prodloužení Lhůty o 7 (sedm) pracovních dnů, přičemž o této skutečnosti bude Kupujícího informovat před uplynutím lhůty emailem odeslaným na v Objednávce zadaný email.
  • Platba bankovním převodem: Berte na vědomí, že zboží odesíláme až po připsání částky na náš účet.
  • Pro oblast Prahy platí služba večerního doručení za cenu 150,- Kč. Přebírka zboží probíhá po písemném dohodnutí termínu. Platí pouze v případě pokud zákazník zvolí tuto možnost v nákupním košíku.

Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

Balné neúčtujeme.